bursadaki sandalye tamircileri, bursa sandalye tamiri

Bursa Sandalye Tamiri

Sandelye kumaşını değiştirmek mi istiyorsunuz? hiç dert etmeyin!

Bursa Sandalye bakımı ve kumaş döşeme Kaplama, Sandalye Yüz Değişimi işleri için doğru adrestesiniz. İster orjinali gibi isterseniz model değişikliği yaparak koltuk tamiri ve koltuk döşemesi yapıyoruz ve yenisinden farksız hale getiriyoruz.

Eğer eski sandalyenizi uzun zamandır kullanıyor ve iskeleti ile ilgili bir probleminiz yok ise Yeni bir sandalye almanıza hiç gerek yok.

Sandalye yüzey döşeme kesinlikle aslına uygun ve kumaşın zorlanmadan koltuk için özel olarak milimetrik bir şekilde sandalye kılıfı ve sünger döşemesi için hazırlanması gerekmektedir. Sandalye sünger değişimi, sandalye kumaş değişimi, sandalye boya yapımı için doğru adrestesiniz.

Sandalye Tamiri için E-posta ya da Whatsapp whatsapp yolu ile bizlere ulaşın. Alanında uzman ekibimiz tarafından ÜCRETSİZ olarak incelenen koltuklarınız istediğiniz zevk ve kalitede kumaş ile birlikte tamir ve yenilenmek üzere atölyemize alınır. Gerekli tamir, tadilat, koltuk döşeme işlemleri yapıldıktan sonra yine adresinize ÜCRETSİZ teslim edilir.

Discover EZY. It’s easier than you think.

Start right now to create an amazing website.